Kursai architektams Vilniuje: Teisės aktų pakeitimai dėl specialiųjų žemės naudojimo sąlygų

Architektūros kokybės vystymo asociacija 2020 m. sausio 9 d. kviečia į architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus Vilniuje „Teritorijų planavimo ir statybą reguliuojančių teisės aktų pakeitimai“ (lekt. advokatė Kristina Matvejenkaitė (Advokatų kontora „Ellex Valiūnas ir partneriai”)).

REGISTRUOTIS ČIA.

Advokatė Kristina Matvejenkaitė (Advokatų kontora „Ellex Valiūnas ir partneriai”) pasakos apie naują specialiųjų žemės naudojimo sąlygų reguliavimą. Dauguma teisės aktų pakeitimų jau priimti, jie įsigalioja nuo 2020-01-01. Tai – visiškai naujas Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymas, kuris pakeis iki 2019-12-31 galiojantį LR Vyriausybės nutarimą “Dėl specialiųjų žemės ir miško naudojimo sąlygų”, taip pat įsigalios atitinkami Statybos įstatymo, Žemės įstatymo, Nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos įstatymo, Kelių įstatymo, Saugomų teritorijų įstatymo, Visuomenės sveikatos priežiūros įstatymo ir kitų teisės aktų pakeitimai.
Pakeitimai bus svarbūs ir aktualūs tiek rengiant teritorijų planavimo dokumentus ar žemės valdos projektus, tiek atliekant poveikio aplinkai ar visuomenės sveikatai vertinimą, tiek statinių projektų rengimo stadijoje.

Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
Programa:
10.00-11.30 Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymas;
11.30-12.00 Kavos pertrauka;
12.00-13.30 Kitų teisės aktų pakeitimai, susiję su specialiųjų žemės ir miško naudojimo sąlygų reguliavimu.

Data: 2020 m. sausio 9 d. (ketvirtadienis) 10.00 val.
Registracija nuo 9.30 val.
Vieta: viešbutis “Ratonda”, salė „Conventus“ (A. Rotundo g. 1, Vilnius).
Organizatorius: Architektūros kokybės vystymo asociacija.

Renginio klausytojo mokestis – 40 Eur (PVM netaikomas).

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2020 m. sausio 7 d. imtinai reikia pervesti į Architektūros kokybės vystymo asociacijos (kodas 304104654) sąskaitą: LT367044060008055397, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:
— „už 2020-01-09 AKVA kursus“;
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

PASTABOS:
1. Kursus išklausę architektai gaus 4 ak. valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
Programa suderinta 2015 m. su Aplinkos ministerija.
2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto. Kursų dieną registracija negalima.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių atvykti ir išklausyti kursų, prašome el.paštu akvabiuras@gmail.com informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el.paštu akvabiuras@gmail.com likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams neatvykusiems ir nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.

REGISTRUOTIS ČIA.

NŽT iliustr. (pagal 2017 metų duomenis)