Rajonų gyventojų poreikių kartografavimas: ką svarbu vystyti ir išsaugoti?

Architektūros kokybės vystymo asociacija 2023 m. rugsėjo mėn. 26 d. kviečia į nuotolinius architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Rajonų gyventojų poreikių kartografavimas: ką svarbu vystyti ir išsaugoti?“ (lekt. miestų tyrėja, filosofijos mokslų dr. Jekaterina Lavrinec).

REGISTRUOTIS ČIA.

Savo paskaitoje miestų tyrėja, filosofijos mokslų dr. Jekaterina Lavrinec gilinsis į įvairių rajonų gyventojų refleksijas apie jų gyvenamąją aplinką: „Palankus socialinis klimatas, psichologinis komfortas, galimybė kasdien palaikyti sveikatą ir socializuotis ir prisidėti prie savo rajono kultūrinio gyvenimo – svarbūs gyvenimo kokybės aspektai, kuriems palaikyti reikalingos kokybiškos erdvės”, – sako J. Lavrinec. Pasitelkiant keletą metų daugiabučių rajonuose vykdyto praktinio tyrimo rezultatus ir atvejus, paskaitoje apžvelgiama, ką rajonų gyventojai vertina savo rajonuose ir kokias mato rajono erdvių vystymo kryptis.

Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

Programa:
10.30-11.00 registracija;
11.00-12.30 „Rajonų gyventojų poreikių kartografavimas: ką svarbu vystyti ir išsaugoti?“ (lekt. miestų tyrėja, filosofijos mokslų dr. Jekaterina Lavrinec);
12.30-12.45 klausimų/atsakymų sesija;
12.45-13.00 norintys pažymėjimo dalyviai, kurie neužsiregistravo su vaizdu ir garsu, atsako į kelis klausimus išklausytos paskaitos tema.

Data: 2023 m. rugsėjo mėn. 26 d. (antradienį), 11.00 val.
Registracija nuo 10.30 val.

TRUKMĖ: 2 ak. val.

VIETA: paskaita vyks nuotoliniu būdu ZOOM konferencinėje platformoje (užsiregistravusieji pakvietimą gaus el. paštu).

Renginio klausytojo mokestis – 40 Eur (PVM netaikomas).

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2023 m. rugsėjo mėn. 23 d.  imtinai reikia pervesti į Architektūros kokybės vystymo asociacijos (kodas 304104654) sąskaitą: LT367044060008055397, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:
— „už 22023-09-26 AKVA kursus“;
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

PASTABOS:

1. Nuotolinius kursus išklausę (o neprisiregistravę su vaizdu ir garsu – ir atsakę į klausimus apie paskaitų turinį) architektai gaus 2 ak. valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Paskaita skirta  statybos techninės veiklos pagrindinių sričių bei teritorijų planavimo sričių vadovams.
Programa suderinta su Aplinkos ministerija ir Lietuvos architektų rūmais. DĖMESIO: būtina turėti kompiuterį ir internetinį ryšį.
2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto. Kursų dieną registracija negalima.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių atvykti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu akvabiuras@gmail.com informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu akvabiuras@gmail.com likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams neatvykusiems ir nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.

REGISTRUOTIS ČIA.